Електроніка

Створюємо сервотестер на базі мікроконтролера ATMega

Нещодавно я почав освоювати програмування на базі мікроконтролерів ATmega. Зацікавило, що ці навички можна застосувати і для моделізму.


[Читати далі]

Розширюємо діапазон ходу серви HXT900 9g

Нещодавно зіштовхнувся із ситуацією, коли знадобилася серва зі збільшеним кутом ходу. Найчастіше в моделизме вистачає звичайної серви з її 90 градусним діапазоном ходу (не плутайте пункт у характеристиках машинок “Speed : 0.12 sec/60(4.8V)” , тут показана швидкість машинки при подоланні діапазону 60 градусів).


[Читати далі]

Базове керівництво підбору силової установки для літаючих на електричках

Багато хто рано чи пізно стикається з проблемою підбору силової установки для своєї моделі. Цей посібник допоможе Вам у виборі силової установки з електричною тягою для вашого типу моделі. При виборі силової установки завжди слід пам’ятати, що надмірне живлення для моделі це добре, але на шкоду вазі моделі і хороша модель це баланс між вагою та міцністю. Дані рекомендації не обіцяють найкращих результатів, але можуть допомогти отримати комфортний політ електричкою.


[Читати далі]

Особливості заряду та експлуатації акумуляторів

Дуже часто після придбання універсального мікропроцесорного зарядного пристрою багато хто задається питанням: а як правильно заряджати акумулятори різних типів і застосувань? І які установки виставляти в зарядному пристрої?


[Читати далі]

Допомога ЗСУ

Фонд “Повернись живим” – це небайдужі українці.


Благодійний фонд Сергія Притули

Buy Me a Coffee