Статті

3D принтер у моделізмі

Ще недавно 3D принтер був епізодом з фантастичного фільму, але зараз цей пристрій стає дедалі доступнішим і входить у наше життя. Незабаром 3D принтер стане новим інструментом у майстерні моделіста.


[Читати далі]

Гонки на Дронах у стилі Star Wars повертаються!

Деякі пілоти дронів із Франції звикли до гонок на дронах у лісі.

Як кажуть у спільноті Airgonay у Facebook дрони не тільки для шпигунства або для створення заголовків у пресі про падіння їх на вулиці, але й для веселого проведення часу у вигляді перегонів.

Zond – розбірне літаюче крило зі стельової плитки

Передісторія

Моєю першою радіокерованою моделлю був «Вжик». Може бути я і не зайнявся авіамоделізмом, але простота і надійність крила, що літає, мене спокусила. Потім був Ікар, Ікар-1300. І… більш ніж річна перерва. Справа в тому, що Ікар було не дуже зручно перевозити.


[Читати далі]

Створюємо сервотестер на базі мікроконтролера ATMega

Нещодавно я почав освоювати програмування на базі мікроконтролерів ATmega. Зацікавило, що ці навички можна застосувати і для моделізму.


[Читати далі]

Складання підвісу для камери від HobbyKing-а

Нещодавно вирішив спробувати себе у FPV польотах. Оскільки хотілося, щоб камера була поворотною, вирішив зробити або купити підвіс для камери. Трохи поблукавши просторами інтернету, вирішив купувати підвіс від HobbyKinga-а FPV Fiberglass Pan-Tilt Camera Mount L-Size.


[Читати далі]

Розширюємо діапазон ходу серви HXT900 9g

Нещодавно зіштовхнувся із ситуацією, коли знадобилася серва зі збільшеним кутом ходу. Найчастіше в моделизме вистачає звичайної серви з її 90 градусним діапазоном ходу (не плутайте пункт у характеристиках машинок “Speed : 0.12 sec/60(4.8V)” , тут показана швидкість машинки при подоланні діапазону 60 градусів).


[Читати далі]

Базове керівництво підбору силової установки для літаючих на електричках

Багато хто рано чи пізно стикається з проблемою підбору силової установки для своєї моделі. Цей посібник допоможе Вам у виборі силової установки з електричною тягою для вашого типу моделі. При виборі силової установки завжди слід пам’ятати, що надмірне живлення для моделі це добре, але на шкоду вазі моделі і хороша модель це баланс між вагою та міцністю. Дані рекомендації не обіцяють найкращих результатів, але можуть допомогти отримати комфортний політ електричкою.


[Читати далі]

Будівництво Аеробота

Вітаю! Я сам займаюся авіамоделізмом, але ось захотілося зробити щось плаваюче. Довго розглядаючи усілякі швидкохідні катери та спокійні яхти, вирішив побудувати що-небудь бюджетне та з матеріалів які є.


[Читати далі]

Будівництво літаючого крила Вжик

Багато початківців авіамоделістів запитують: “з якої моделі почати вчитися літати”. Для мене вибір впав на модель літаючого крила “Вжик”. Вибрав я її перш за все через простоту виготовлення і конструкції, що важко вбивається.


[Читати далі]

Як роздрукувати креслення у потрібному масштабі, маючи принтер формату А4?

У багатьох моделістів-початківців виникає питання: “Як роздрукувати креслення в потрібному масштабі маючи принтер формату А4?”. При цьому часто креслення улюбленого літака трапляється у форматі зображення (*.jpg, *.png, *.bmp). Я покажу Вам як це зробити на прикладі 2 програм: Corel Draw та Microsoft Office Publisher 2010.


[Читати далі]

Допомога ЗСУ

Фонд “Повернись живим” – це небайдужі українці.


Благодійний фонд Сергія Притули

Buy Me a Coffee