Новини

Разом переможемо! Слава Україні!

Фонд “Повернись живим” – це небайдужі українці.

Благодійний фонд Сергія Притули

Гонки на Дронах у стилі Star Wars повертаються!

Деякі пілоти дронів із Франції звикли до гонок на дронах у лісі.

Як кажуть у спільноті Airgonay у Facebook дрони не тільки для шпигунства або для створення заголовків у пресі про падіння їх на вулиці, але й для веселого проведення часу у вигляді перегонів.

Перші змагання з радіокерованого повітряного бою у Кременчуці. (відео)

13 вересня у Кременчуці пройшли перші змагання з повітряного бою на радіокерованих літаках у класі Союз-500. До кожної моделі прив’язувалась стрічка, яку необхідно було обрізати у літака супротивника. Також розподіл місць відбувався ще за низкою параметрів бою згідно з правилами Союз-500.

Окрім повітряного бою, учасники змагань радували око глядача польотами на моделях інших класів. Учасники були як з Кременчука, так і з інших міст України.

Призерами стали:

1 місце – Сергій Войтенко,
2 місце – Максим Луговий,
3 місце – Андрій Дрюк.


[Читати далі]

Радіокерований вертоліт піднімає дівчину

Якщо це реально, то це справді круто. На відео за допомогою 2 вертольотів піднімають дівчину.

Нове розбірне літаюче крило Zond (відео)

Днями Наш колега презентував нам нове розбірне літаюче крило Zond (відео).


[Читати далі]

Автопілот APM 2.5 тепер від Hobbyking

Hobbyking почав продаж досить відомої відкритої системи автопілота ArduPilot Mega V2.5 Flight Controller USB/GYRO/ACC/MAG/BARO вартістю лише в 72$.


[Читати далі]

2012.10.20 – Полтава, закриття сезону 2012

Днями (2012.10.20) наші колеги з Полтави запросили нас на “закриття сезону 2012”. Подія відбувалася на старому аеродромі у Полтаві. На подію з’їхалося близько 2,5 десятків людей.


[Читати далі]

Перший запис мого FPV польоту

Вчора (2012.06.03) зробив перший запис свого FPV польоту. Писав відео на ноутбук за допомогою пристрою захоплення відео EasyCAP USB 2.0 High-quality Video Capture With Audio DC60+. Для недорогої камери в 30 $ якість картинки навіть дуже непогана. Також дуже багато залежить від налаштувань програми на ноутбуці, якою здійснюватиметься захоплення відео.


[Читати далі]

Невеликий відео звіт з наших польотів (2012.04.08)

На вихідних (2012.04.08) видався непоганий сонячний день, єдиним був трохи сильний вітер. Рішення було виїхати на польоти, не дивлячись на вітер. Так як я починаю освоювати FPV польоти, мені дуже хотілося трохи по тестувати FPV обладнання.


[Читати далі]

Відкриття сезону польотів (2012.03.17)

Нарешті, весна порадувала нас теплішим і сонячним днем. До того ж майже скрізь розтанув сніг, і підсохла земля. Вирішили виїхати політати на аеродром під с. Потоки.


[Читати далі]

Допомога ЗСУ

Фонд “Повернись живим” – це небайдужі українці.


Благодійний фонд Сергія Притули

Buy Me a Coffee