Календар авіамодельних змагань на 2012 рік.

Після внесення поправок до календарного плану Федерація авіамодельного спорту України затвердила план авіамодельних змагань на 2012 рік. Якщо порівнювати його з минулим сезоном, то кількість та рівень змагань збільшився. Додалося 2 етапи Кубка Світу. За кількістю учасників, сильним складом – лідирує «Кубок WILGA».

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

Спортивних заходів з Авиа— та Ракетомодельного спорту на 2012 р.

Вільнолітаючі моделі F 1

“Кубок Змієва” – етап Кубку Світу, з вільнолітаючих моделей (F-1 A, B,С, Р)м.Харків18 – 21.05
“Кубок Донбасу” – етап Кубку України, з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, G, H, Р)м. Луганськ14 — 17.06
Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей – (F-1A, B, C, G, H, Р)м. Луганськ16 — 19.06
“Кубок Антонова” – етап Кубку Світу, з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, G, H, Р)м.Київ13 – 15.07
“Кубок співдружності ” – етап Кубку Світу, з вільноліт. (F-1A, B, C, G, H, Р)м.Київ, Мотижин14 – 16.07
“Свято вільного польоту” – етап Кубку Світу, з вільноліт.моделей (F-1A, B, C, G, H, Р)м.Феодосія АР Крим08 – 10.09
«Кубок Чорного моря” – етап Кубку Світу, з вільноліт. моделей (F-1A, B, C, G, H, Р)м.Феодосія АР Крим11–13.09
Кубок ТСО України – етап Кубку України з вільнолітаючих моделей (F-1A, B, C, Р)м.Феодосія АР Крим14 – 16.09
“Свято вільного польоту 2 ” – етап Кубку Світу, (F-1A, B, C, G, H, Р)м.Феодосія АР Крим14 – 16.09

Моделі для закритих приміщень

Етап Кубка України „Кубок Сніжинка“ з мікро моделей (F-1D)м.Марганець04 – 07.05
Чемпіонат України з мікромоделей — (F-1D)м.Марганець01 – 04.06
Кубок ТСО України – етап Кубку України з мікромоделей – (F-1D)м.Марганець06– 09.07

Кордові моделі F 2

“Кубок захисників вітчизни ” – етап Кубку України з повітряного бою (F-2D)м. Київ17 — 20.02
“ Кубок Чемпіонів ” – Кубок пам’яті Бельмана – етап Кубка Світу з (F2A,B,C)м.Харків20 – 23.04
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Кривбасу” серед юнаків (F-2A, B,C & F-4B)м.Кривий Ріг26 – 30.04
“Кубок Донбасу ” – етап Кубку України з кордових моделей (F-2А,В,С)м. Алчевськ04 – 07.05
“Кубок Євросоюзу”– етап Кубку світу, з кордових моделей (F-2А,В,С,D)м.Київ „Чайка“16 – 18.05
“ Кубок Києва ” – етап Кубку світу з кордових моделей (F-2А,В,С,D)м.Київ „Чайка“18 — 21.05
Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юнаки (F-2A, B, C, D,І)м.Київ „Чайка“05 – 09.07
“Кубок Севастополя ” – етап Кубка світу з кордових моделей (F-2D)м.Севастопіль10 – 13.08
Кубок TCO України – етап Кубку України з кордових моделей (F-2D, І)м.Жовква, Львівської21 – 24.09
“Кубок Золота осінь”– етап Кубку світу, з кордових моделей (F-2А,В,С)м.Київ „Чайка“28 – 30.09
Кубок TCO України – етап Кубку України з кордових моделей (F-А,В,С)м.Київ „Чайка“28.09 – 01.10
“Кубок Карпат ” – етап Кубку України з кордових моделей повітряного бою (F2D,І)с.Міжгір»я, Закар-кої19 – 12.10

Радіокеровані моделі F 3

Всеукраїнські змагання “Весняний Кубок Коктебеля” радіокеровані планери (F-3F)м.Коктебель АР Крим27.04 – 02.05
«Кубок памяті Г. Берегового» — Етап Кубка України з радіокер. моделей (F3А, F3° C)м. Луганськ29.04 – 02.05
“Київ Хелі Шоу ” – етап Кубку України (F-3° C, F3N)м.Васильків, Київської04 – 07.05
Кубок “ WILGA ” – етап Кубку України з радіокер. моделей (F-3J,K & F-5J)Євротур м. Харків05 – 09.05
Всеукраїнські змагання “Кубок Острякова” з радіокерованих моделей RC-бійм.Севастопіль11 — 14.05
Кубок TCO України – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3D, Kвік 500)м.Луганськ11 — 14.05
«Кубок Чернігівщини»- етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3J, F-5J)м. Чернігів18 — 21.05
“Вікритий Кубок Одеси” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3 А)м.Одеса25 — 28.05
Фестиваль майстрів авіамодельного спорту «АЄРОШОК — віртуози неба»Київська, Бородянка02 – 04.06
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Коктебеля ім.Боброва” р/к планери (F-3F)м.Коктебель АР Крим02 – 04.06
Всеукраїнські змагання “Відкритий Кубок Севастополя” р/к планери (F-3J)м.Севастопіль08 – 11.06
“Кубок Крила Харкова” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3° C)м.Харків15 – 18.06
Всеукраїнські змагання “Кубок Можайського” з радіокерованих моделей RC-бійм. Вінниця15 – 18.06
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3J & F-5J)м. Чернігів15 – 18.06
“Відкритий Кубок Києва” – етап Кубку України з радіокерованих планерів (F-3 К)Київська, Бородянка29.06 — 02.07
“Кубок майстрів” – етап Кубку України з радіок. моделей (F-3А) Етап Кубку Світум. Чернігів06 – 09.07
“Кубок Крила Харкова” – етап Кубку України з радіокерованих моделей (F-3 А)м.Харків13 — 16.07
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3D, Квік 500)м.Краматорськ20 – 23.07
«Кубок мера м. Чернігів» — етап Кубка України з радіок. моделей (F-3J & F-5J)м.Чернігів20 — 23.07
Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F-3A, C & F-4° C,Н)м.Запоріжжя17 — 20.08
«Відкритий Кубок Донбаса» – етап Кубку України з р/к моделей (F-3D, Kвік 500)м.Краматорськ24 – 27.07
Чемпіонат України з радіокерованих планерів (F-3 F)м.Коктебель АР Крим31.08 – 03.09
Чемпіонат України з радіокерованих планерів (F-3 К)Київська, Бородянка31.08 – 03.09
“Осінній кубок” – етап Кубку України з радіокерованих моделей — (F-3 А)м.Бровари Київської07 – 10.09
«Кубок Криму» з радіокерованих моделей (R/C бій)м.Коктебель АР Крим25 – 28.09
«Золота Осінь» – етап Кубку України з радіокерованих планерів (F-3 К)Київська, Бородянка21 – 24.09
Кубок ТСО України – етап Кубку України з радіокер.моделей (F-3J, -К & F-5J)м.Харків28.09 – 01.10
Фестиваль гірських планерів «Осінній циклон»с.Ходосіївка Київської05 – 08.10

Моделі ракет S 6

Першість України з моделей ракет серед учнів. молоді (S1А, S4А,S6А, S7, S8D, S9А)м.Скадовськ07 – 12.05
Чемпіонат України з моделей ракет (S1А, S1В,S4А, S6А, S7, S8E/P, S8D,S9А)с.Чемер Черніговської25 – 30.06
«Кубок Чернігова» – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)с.Чемер Черніговської01 – 03.07
Кубок ТСО України – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)м.Шостка Сумської20 – 23.07
«Кубок Дніпра» – етап Кубку України, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)м.Дніпропетровськ25 – 28.07
Кубок “Імпульс” – етап Кубку світу, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)м.Шостка Сумської20 – 23.07
“Кубок Янгеля” – етап Кубку світу, з моделей ракет (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)м.Дніпропетровськ26 – 29.06
Кубок «Закриття сезону» — етап Кубку України з моделей ракет — (S 8E/P)м.Шостка Сумської19 – 21.10

Обновлено 29.01.2012

Залишити коментар

   

Допомога ЗСУ

Фонд “Повернись живим” – це небайдужі українці.


Palianytsia.com